KONST / Litografier / Färglitografi 12916045
nr 1291 6045
Mats Hådell
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), "Blidösund". Signerad. Motivet: 40x48 cm
Mats Hådell, svensk målare född 1958.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 november 2019
kl 20:38:23
24/11 20:57:16